Ssvd Yaptıran Doktorlar » Necati Kaya

Op. Dr. Necati KayaOp. Dr. Necati Kaya
Erzurum'a yeni atanmış olduğu için hastane ve adres bilgileri daha sonra güncellenecektir.

Cep : 505-3487313
Öyle sanıyoruz hakkında hep ve en iyi konuşulan doktorlar listesinin üst sıralarında olacak bir doktor. İnsanlar onu anlatırken sadece doğum yaptıkları ya da bir kaç kez muayene oldukları bir doktor değil de, hayatlarını kurtaran sürekli yanıbaşlarında duran can yoldaşı gibi, bir kahraman gibi anlatıyor.

Mesleğinin zirvesinde bir doktor. Ama merak etmeyin, zirvedeyken bırakmayı düşünmüyor :).

Başı çok kalabalık, günde neredeyse iki yüz hastası olan, randevu alması çok zor olan başarılı bir doktor ve haliyle çok yoğun. Ancak bütün bu yoğunluğuna ve iş stresine rağmen insani nitelikleri de saymakla bitmeyecek türden:
Asla hiç kimseyi incitmeyen, hastasına sonuna kadar sahip çıkan işini dört dörtlük yapan, gece-gündüz demeden, tatil demeden hastasına zaman ayıran ve önce insan diyebilen, mesleğine aşık, güler yüzlü ve sevecen, bütün hastalara eşit davranmaya çalışan, hep ılımlı ve ilgisi şaşılacak kadar fazla bir doktor. Asla sinirlenmeyen, merhameti ve nezaketi ile ön plana çıkan Necati Kaya'ya dua etmeden, minnet ve şükran duygusu taşımayan hastası yok gibidir.

Doktor korkunuz varsa yenmenize vesile olacak ender doktorlardan birisi. Tatlı dilli, konuşmaları rahatlatıcı ve karamsarlığa itmeden, en iyi çözüm yöntemiyle teşhis ve tedavide bulunan birisi.

Ankaradaki hastaları sefasını sürmekle birlikte, şehir dışından hastaları da olmuyor değil.

İlginizi Çekebilecek Diğer Girdiler
Bu içeriği Listeleyen Aramalar
Erzurumda ssvd yaptıran doktorlar

Sosyal