Ssvd Yaptıran Doktorlar » Dilek Yağmur

Op. Dr. Dilek Yağmur
Dilek Yağmur Muayenehanesi:
Cumhuriyet Cad. Haşacı Raif Sk. Gülgün Apt. No:27 D:17
Bağlarbaşı Spor Salonu karşısı Bağlarbaşı/Üsküdar
(216) 308 66 16
(216) 391 77 22
Cep: 532-271 42 12
d.yagmur@saglik1.com
Dilek Hanım neredeyse SSVD denince akla ilk gelen doktorlardan. Medicana Çamlıca hastanesinde bilinen en az 20 (Yirmi) hastasına SSVD yaptırdı. Gözü kapalı güvenebileceğiniz, tatlı dilli, insan psikolojisinden çok iyi anlayan muhteşem bir doktor. Jinekolog değil de psikolog olduğunu düşünebileceğiniz kadar psikolojinizden çok iyi anlayan ve düzeltmek için elinden geleni yapan bir doktor olarak tanımlanıyor.

Alışılmış doktor profillerinden farklı olarak siz sormadan sizdeki soru işareti bırakan noktaları sorgulayıp kafanızda soru işareti bırakmayan bir doktor. Mutlaka tavsiye ediliyor.

Dilek Yağmur'un SSVD maceraları 15 yıl kadar öncesine gidiyor, birkaç kez tesadüfen eski sezaryenlileri normal yolla doğurtmak zorunda kalmış, ilk doğumu sezaryen olan ve hamileliğinin sezaryene girmek istemediği için randevularına gelmeyen bir kaç hastasına sancıları başladığı için vajinal doğum yaptırmak zorunda kalıyor ve SSVD'nin olabilirliğini deneyimleyerek gördükten sonra kendi çabasıyla SSVD’nin dünyadaki uygulanışını ve bilimsel yayınları takip etmeye, okumaya ve öğrenmeye başlıyor.

Deneyimleri arttıkça kendine güveni artan doktorumuz, bu işin korkulduğu kadar kötü olmadığını görüyor ve kendi kurallarını oluşturarak uygulamalara başlıyor. İlk yıllarda kurallarını daha koruyucu ve sıkı tutan Dilek Yağmur %30 civarındaki hastasına SSVD yaptırırken bugünlerde talep eden hamilelerin yüzde 40-50’sinde SSVD uyguluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Girdiler
Bu içeriği Listeleyen Aramalar
İstanbul Anadoluda ssvd yaptıran doktorlar

Sosyal