Ssvd Yaptıran Doktorlar » Ayşegül Sofuoğlu

Op. Dr. Ayşe Gül SofuoğluOp. Dr. Ayşe Gül Sofuoğlu
Medical Park Fatih (Eskiden Sultan Hospital)
Adres : İskenderpaşa Mah. Horhor Cad. No:4 Fatih 34080
Telefon : 0 (212) 453 10 00
Faks : 0 (212) 531 04 81
E-Posta : fatih@medicalpark.com.tr
41.014734N+28.952193E


aysegul.sofuoglu@medicalpark.com.tr
Teşhişleri çok yerinde ve kesin olarak niteleniyor. Güvenilir ve kendinden emin bir doktor olmakla birlikte fazlasıyla yogundur. Gebeliğiniz süresince Ayşegül hanımla devam etme kararı verirseniz sabırlı olmalı, randevularınızda sıra beklemeleri ve kalabalığı peşinen kabullenmelisiniz. Bazen alabileceğiniz en erken randevu tarihi iki hafta sonrasına olabilir.

Ayşe Gül Sofuoğlu ile ilgili yakınılan konular da yok değil; örneğin hasta psikolojisi, gebelik hassasiyeti v.s. düşünmeksizin hastanın moralini bozabilecek riskli durumları, teşhisini ve tehlikesini doğrudan hasta ile paylaştığı, bazen hastalarını gereksiz yere korku ve endişeye sevkettiği ve hastaların moral seviyelerini bozabildiğine yönelik şikayetler var.

SSVD konusuna gelecek olursak, Ayşe Gül Sofuoğlu'nun sezaryen oranının daha yüksek olduğu gelen bilgiler arasında. Normal doğum konusunda ısrarcı bir doktor olduğu söylenemez. SSVD düşünen anne adaylarının Ayşegül hanımdan normal doğum için coşkulu, istekli ve ısrarcı olmasını beklemeleri bu bilgiler ışında pek yerinde olmaz gibi görünüyor. Ancak doktorunuz SSVD için mükemmel bir aday olduğunuz sonucuna varırsa o başka, aksi halde SSVD için uygun olmadığınızı söylerse başka SSVD yaptıran doktorlardan görüş almanız önerilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Girdiler
Bu içeriği Listeleyen Aramalar
İstanbulda ssvd yaptıran doktorlar

Sosyal