Ssvd Yaptıran Doktorlar » Ayşe Duman

Op. Dr. Ayşe DUMANOp. Dr. Ayşe Duman
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hipnoterapist / Cinselterapist

Bağcılar Caddesi, Ekşioğlu Özyener Detay Sitesi, A Blok D:6 Bulgurlu / Üsküdar
Tel :+90 216 344 13 99
Cep :+90 541 857 85 94 (Randevu için)
E-posta: info@ayseduman.com
bilgi@dogaldogumklinigi.com
http://www.dogaldogumklinigi.com/
http://www.ayseduman.com/
http://www.ana-dolu.com/
https://www.facebook.com/DrAyseDuman
Doğum korkusunun yenilmesi, doğal doğum, annelik bilinci ve kadın mutluluğu gibi kadın sağlığı ve annelik üzerine olan hassasiyeti ve çalışmaları ile tanınmaktadır.

Son yıllarda "Kadın Sağlığına Holistik Yaklaşım" farkındalığıyla kadınlara verdiği hizmet alanını genişletti. Zihin beden ruh bütünlüğü içinde gerçek sağlığın oluşabileceği bilgisiyle zihinsel iyileşme tekniklerini ( E.F.T hipnoz, imajinasyon, dua ) kadın sağlığı, doğum, kadın cinsel işlev bozukluklarında etkin ve güvenli bir şekilde kullanmaya devam etmekte.

Son 5 yıldır Kadın Sağlığına Holistik Yaklaşımı ile ön plana çıkan Dr. Ayşe Duman, Zihinsel İyileşme Teknikleri ile yüzlerce kadına destek olmuş, birçok grup eğitimi (Hamile Kampı, Doğuma Holistik Yaklaşım, Spritüel cinsellik, “benim de bebeğim olsun” diyenlere özel zihinsel iyileşme programı) yapmıştır.

Yaptığı bu çalışmaların faydalarını daha çok kadına ulaştırabilmek için radyo- TV programlarına katılmış, yazılı bültenlerde, internette demeçler yayınlamıştır. Moral Fm’de Dr. Ayşe Duman'la Kadınlık Mucizesi adında bir program sunmaktadır.

Kendi ağzından Ayşe Duman:
"Çeşitli aralıklarla gazete, dergi ve televizyon programlarında kadın sağlına yardımcı olmaya çalıştım ve bir dönem sunuculuğunu yaptığım sağlıklı anne programını canlı olarak yürüttüm. Yine zaman zaman belediyelerin,kadın kuruluşlarının düzenlediği bilgilendirme programlarına konuşmacı olarak katıldım.

Son dönemlerde doğal doğum bilincim arttıkça, çalışmalarımı savunmasız çocuklara yapılan gereksiz müdahaleleri, saygısızlıkları ve bunun getirisi olarak gereksiz sezaryenleri engellemek yönünde yoğunlaştırdım.Bunu yaparken kadınlığın en özel deneyimi olan doğumu anlatıp, anne ve bebeği doğuma aktif olarak katarak, olayın keyfini çıkarmalarını sağlarken, bebeğin ruhsal ve fiziksel sağlığını korumak adına hekim olarak üzerime düşeni yaptığımı düşünüyorum."

İlginizi Çekebilecek Diğer Girdiler
Bu içeriği Listeleyen Aramalar
İstanbul Anadoluda ssvd yaptıran doktorlar

Sosyal